Wykaz podręczników na rok szkolny 2021/22 zostanie umieszczony do 20 czerwca 2022 roku.
Przypominamy, że klasy pierwsze i drugie otrzymują bezpłatnie podręczniki w szkole tuż po rozpoczęciu roku szkolnego 2021/22.
Uczeń otrzymuje zestaw podręczników do bezpłatnego używania na okres od września do czerwca danego roku szkolnego. Przed upływem terminu wskazanego przez dyrektora szkoły uczeń ma obowiązek zwrócić otrzymane podręczniki lub zapłacić ich równowartość z dnia zakupu dokonanego przez szkołę.

Szkoła Branżowa I Stopnia - ZSZ
Informacje o szkole
Plan zajęć
Praktyki zawodowe
Egzaminy zawodowe
Wykaz podręczników
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Kosmetyki, Fryzjerstwa i Wizażu da Vinci w Tychach, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27, 43-100 Tychy. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję