Podstawy prawne działania
Zasadniczej Szkoły Zawodowej Da Vinci w Tychach:

  1. Jest to szkoła niepubliczna z uprawnieniami szkoły publicznej.
  2. Jest wpisana do ewidencji szkół niepublicznych prowadzonej przez MiejskieCentrum Oświaty w Tychach pod nr 35/2009.
  3. Uprawnienia szkoły publicznej uzyskała decyzją MZO Tychy nr 38/2009.
  4. Dyrektorem jest mgr Roman Drozd.
  5. Organem prowadzącym jest Marczuk Sp. z o.o., 43-100 Tychy, ul. Wyszyńskiego 27,
  6. NIP 646293 11 67.
  7. Szkoła podlega ustawowemu nadzorowi Śląskiego Kuratorium Oświaty w Katowicach, który jest jednocześnie organem uprawnionym do rozpatrywania ewentualnych skarg i wniosków uczniów i rodziców/opiekunów prawnych.
  8. Szkoła ma obowiązek wystawiania dokumentów na urzędowych drukach takich samych jak "szkoły państwowe" (legitymacje, świadectwa czy zaświadczenia).
  9. Zaświadczenia wystawiane przez naszą szkołę uprawniają do zachowania lub otrzymania wszystkich przywilejów jakie uczeń miałby w "szkole państwowej", np. prawo do renty.

Szkoła
Dyrekcja
Rada pedagogiczna
Historia szkoły
Dokumenty konstytutywne
Kontakt
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Kosmetyki, Fryzjerstwa i Wizażu da Vinci w Tychach, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27, 43-100 Tychy. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję