Praktyki zawodowe dla technikum/szkoły branżowej II stopniabęda odbywały się wyłącznie w szkole, w naszych pracowniach ale tak, jak to było dotychczas w "branżówce I stopnia" - będziecie odbywać praktyki "na żywym organiźmie".
Najpierw na sobie na wzajem, żebyście od początku nauki poznali obawy i strach, mieli swoje nadzieje i plany, rozbudzoną wyobraźnię, pragnienie metamorfozy - dokładnie tak jak to odczuwa klient zasiadając na fotelu kosmetyczki, wizażystki czy fryzjera. Razem z nim siadają przecież jego nadzieje, wyobrażenia, chęć zmiany i podobania się światu.
Wy musicie doznać tego samego.
A kiedy wstaniecie z fotela rozczarowane, niezadowolone, ze łazami w oczach, z lękiem przed wyjściem na ulicę, to od tego właśnie momentu zaczniecie się przeobrażać w kosmetyczkę, wizażystkę, fryzjerkę dużego formatu.
Tak uczymy umiejętności w zawodówce i dzięki temu osiągamy sukcesy.
Nauczycie się pracować z prawdziwymi klientami.
Obsugując ich przełamiecie w sobie barierę lęku przed kontaktem z obcym człowiekiem.
Nauczycie się rozpoznawać jego potrzeby po to aby nauka i praca dawały wam satysfakcję.

Proszę pamiętać, że egzamin zawodowy w "technikum" będzie dotyczył tylko tzw. projektowania fryzur.

Szkoła Branżowa II Stopnia - Technikum
Informacje o szkole
Plan zajęć
Praktyki zawodowe
Egzaminy zawodowe
Wykaz podręczników
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Kosmetyki, Fryzjerstwa i Wizażu da Vinci w Tychach, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27, 43-100 Tychy. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję