I Miejsce W X Finale Ligi Młodych Kreatorów.

20 września 2020 roku odbył opóźniony z powodu pandemii X Finał Ligi Młodych Kreatorów w Żorach na temat: Znaki zodiaku.
I miejsce zajęła nasza uczennica Aleksandra Ryś (kreatorka) i Klaudia Morawiec (modelka).
Natomiast Patryk Dudek jako kreator i Wiktoria Tabaka jako modelka zajęli czwarte miejsce.

Było to nasze drugie z kolei zwycięstwo w Lidze (w 2019 r. pierwsze miejsce zajęła Paulina Gontarz jako kreatorka a modelką była Klaudia Morawiec).

POWRÓT
Konkursy
Konkursy planowane
Konkursy rozstrzygnięte
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Kosmetyki, Fryzjerstwa i Wizażu da Vinci w Tychach, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27, 43-100 Tychy. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję